Kaz Tropic Villa
| Wi-Fi WiFi | Parkeerplaats | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Kaz Tropic Villa Baie-Mahault heeft een capaciteit van 2 gasten en ligt binnen circa 15-minuten rijafstand van belangrijke culturele bezienswaardigheden zoals de Mémorial ACTe.
Het vakantiehuis is binnen 5 km van de Musée Saint-John Perse en binnen 6 km van église Saint-Pierre-et-Saint-Paul de Pointe-à-Pitre gelegen. Tot de nabijgelegen religieuze bezienswaardigheden behoort Eglise de Massabielle, op ongeveer 20 minuten rijden. De 40 m² Kaz Tropic Villa biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals Parc Municipal Hyacinthe Bastaraud (2 km) en Guadeloupe Caribbean Port (4 km).
De accommodatie heeft ook een complete keuken en voorzieningen zoals een waterkoker, een koelkast en een oven. Gasten kunnen dineren in Mac Donalds Le Gosier Guadeloupe, op ongeveer 3 km afstand. Parc d'activite de la Jaille busstation ligt op een korte afstand van de villa, zodat gasten gemakkelijk Baie-Mahault kunnen ontdekken.
- Luchthavens
- Luchthaven Pointe-a-Pitre Le Raizet12 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Rookdetectors
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Tuinmeubelen
- Wasmachine
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Pointe-a-Pitre Le Raizet van Kaz Tropic Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Pointe-a-Pitre Le Raizet en Kaz Tropic Villa. - ❓
Biedt Kaz Tropic Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Kaz Tropic Villa biedt wifi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Kaz Tropic Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Kaz Tropic Villa is $206. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke betaalmethoden worden door het vakantiehuis ondersteund?
Het vakantiehuis accepteert betalingsmethoden zoals Mastercard en Visa. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Kaz Tropic Villa?
Kaz Tropic Villa beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Kaz Tropic Villa?
Gasten die in Kaz Tropic Villa verblijven, kunnen gemakkelijk de Musée Saint-John Perse en église Saint-Pierre-et-Saint-Paul de Pointe-à-Pitre bereiken, die respectievelijk binnen 5 km van de accommodatie en op 6 km afstand liggen.